Top
א'.-ה'.: 10.00-22.00 ו'.: 10.00-15.00

העקרונות העיקריים שלנו הם דיוק ומהירות הפעילות, הודות לערכים אלו, אנו תופסים מקום מוביל במתן השירותים הפיננסיים בתחום המטבעות האלקטרוניים בישראל.

מחירים אטרקטיביים, מהירות ביצוע, שירות איכותי, דאגה לפרטיות ואבטחת המידע וכמובן הנחות ללקוחות קבועים. הסתגלות מהירה לדרישות חדשות בשוק של שירותים פיננסים בתחום מטבע אלקטרוני מספקת צמיחה מתמדת של החברה, אשר בתורו מספקת ללקוח את היציבות בשירותים הפיננסיים ושירות אמין מצד החברה.

כל העסקאות והפעילות הפיננסית של טונטי4פאי מוסדרת על ידי משרד האוצר של מדינת ישראל מספר רישום 80,031, מספר רישיון 321 028 292 ו תואמת את חוקי משרד המשפטים של מדינת ישראל.

נכון להיום, קיימות הרבה חברות, וזה די הגיוני בתעשיית השירותים הפיננסיים, ודאי תשאלו את עצמכם - מדוע כדאי להשתמש בשירותים של החברה שלנו היא. אולי התשובה לשאלה זו תהיה העקרונות הבסיסיים של החברה טונטי4פאי אותם פירטנו בפניכם מטה.

הסתכלות עסקית שלנו

תשלום במזומן הולך להיסטוריה, עבודה עם מטבעות אלקטרוניים הופכת להיות נגישה יותר למשתמשים בכל יום, תשלום במטבע אלקטרוני היא אפשרות זולה יותר ונוחה יותר בכל העולם, אנו מאמינים כי הביקוש לשירות זה יגדל ונוכל להרחיב את טווח מטבעות אלקטרוניים הזמינים ללקוחותינו באתר החברה.

מטרות החברה

להרחיב את מגוון השירותים הפיננסיים, לספק שיטות תשלום נוחות יותר עבור הלקוחות שלנו ולפקח על שירות מהיר ואיכותי של נציגי החברה.

אבטחת מידע ושמירת סודיות

באמצעות השירות של החברה שלנו, הלקוח יכול להיות רגוע ובטוח בביצוע העסקה באתר הבית, החברה שלנו פועלת רשמית באישור משרד האוצר, כל עסקה מלווה בקבלה.

לקוחות שלנו סומכים עלינו יותר מ 12 שנים

הכישרון שלנו בביצוע פעולות פיננסיות מעל 10 שנים - הוא ערובה לבטיחות של הכספים שלכם וביצוע מידי של כל הזמנה באתר החברה.

אנחנו יכולים בגאווה לשתף את הסטטיסטיקה הזמנות שלנו עם הלקוחות החברה

5905
פעילות החברה קיימת
( כמות ימים)
25711
הזמנות הושלמו
320
כמות חוות דעת

למה להשתמש בשירותי החברה

מהירות
אנו מנסים לתת שירות ללקוח במהירות מקסימלית, כי אנחנו מבינים עד כמה חשוב ביצוע עסקאות פיננסיות בשבילך בטווחי זמן הכי קצרים. הנציגים שלנו מעבדים את ההזמנה שלכם מהר ככל האפשר.
אמינות
עסקאות פיננסיות הן עיסוק אחראי מאוד. אנו מתייחסים לעסק שלנו במודעות מלאה לחשיבותו. האמון שלך הוא ערובה להצלחה שלנו ואנו עושים כל שביכולתנו כדי להבטיח כי לקוח תמיד מוגן מפני הונאה או שגיאה
חוקיות
כל הפעולות המבוצעות על ידי החברה הן חוקיות לחלוטין ועומדות בדרישות חוקי מדינת ישראל. בשיתוף פעולה אתנו, אתה יכול להיות בטוח לא רק באיכות גבוהה של שירותים בתחום הפיננסי, אלא גם להיות בטוח באמינות החברה, כאשר הנך מעביר כסף לחשבונות החברה.
שמירת סודיות
במתן שירותים בתחום הפיננסי, אנו מתחייבים שלא להעביר כל מידע על הלקוח לצדדים שלישיים. אתה יכול להיות בטוח כי כל מידע עליך הוא הכרחי כדי לבצע את העסקה הפיננסית בפרט ונעשה ע"י החברה לצורכי אבטחה בלבד. אנו מבטיחים שזה לא ייפול לידיהם של פולשים או צדדים שלישיים.
שערי המרה אטרקטיביים
התפתחות יציבה וגידול בלקוחות, אשר משתמשים בשירותי החברה, מאפשרים לנו לספק שירות לקוחות במחירים הנמוכים ביותר האפשריים.
תנאים אטרקטיביים ללקוחות קבועים
אם אתה לקוח קבוע שלנו - אנו יכולים לספק לך הנחות מקסימלית ואת התנאים הטובים ביותר למתן שירותים במגזר הפיננסי.
מגוון רחב של מוצרים פיננסים.
אנו מספקים שירותי המרת מטבע וירטואלי והעברות בינלאומיות, בנוסף מציעים, תשלום עבור שירותי אינטרנט, רכישה ומכירה של WebMoney, מטבע Yandex, Qiwi, Perfect money, Advcash, Payeer, כמו כן תשלום עבור פרויקטים שונים של משחקי אינטרנט ( לא הימורים). אם הנכם נדרשים לעתים קרובות להתמודד עם פעולות מסוג זה - יהיה נוח לכם לבצע את כל העברות ותשלומים במקום אחד, זה חוסך זמן ועושה את התהליך כולו פשוט יותר. אצלנו תוכלו להנפיק תעודה WebMoney, לקבל כרטיס וירטואלי Webmoney עבור קניות מקוונות לנהל את כל הפעולות הדרושות מבלי ליצור קשר עם החברה האחרת.

הודעה חשובה: לקוח יקר, אנו נאלצים להודיע לך כי החל מתאריך: 01.03.19 החברה שלנו מפסיקה פעילות לאלתר