Top
א'.-ה'.: 10.00-22.00 ו'.: 10.00-15.00
פרטי קשר
 • כתובת חברה: ת.ד 25507, חיפה, מיקוד 31254
 • 04-9127730
 • twi1ight.warlock
 • sales@twenty4pay.co.il
 • א' - ה' 10:00 - 22:00
  ו' 10:00 - 15:00

חברתנו Twenty4Pay בשיתוף פעולה עם סוכנות הבנקאות הבינלאומית HOW2BANK מספקת שירותים של פתרונות פיננסים ובנקאיים לחברות ואנשים פרטים.

החברה שלנו אוספת ומספקת מידע על מגוון רחב של אפשרויות בתחום הבנקאות והעסקים הבינלאומיים, אנו מסייעים לגורמים פרטיים ומשפטיים מכל רחבי העולם לקבל החלטה משלהם, מושכלת בבחירת הבנק הבינלאומי הטוב ביותר או ספק אחר כדי לענות על כל צרכי החברה

האם ברצונך לבצע או אתה כבר מבצע העברות מט''ח?

כדי לבצע המרת מטבע אתה נאלץ להמיר שקלים, דולרים ליורו או להפך, למה לשלם עמלה גבוהה על ההמרה (בממוצע 2.5%)? תוכל לבדוק את הבנק שלך ולוודא שאתה משלם עמלה גבוה לבנק, וגם לשים לב על הפרש גבוה בין שער החליפין רציף או יציג לאותו יום לבין השער שבו אתה קונה מטבע.

אם אתה צריך להמיר מטבע כדי לבצע העברה לספק בחו"ל או צד שלישי, וגם כדי לקבל כספים במטבע שאתה צריך לחשבון הבנק, תשתמש בשירותים של החברה שלנו, במיוחד שפתיחת חשבון בנק להעברות - לא יעלה לך כלום.

אם אתה באופן קבוע מעביר כסף, תשלומי משכנתא בחו''ל או העברה לחש' פיקדון בחו''ל ובאותו זמן מעוניין לחסוך כסף בעת המרת מטבע, השירות שלנו יהיה מאוד שימושי בשבילך.

האם אתה רוצה לחסוך עד 2% בתוספת עלות העברה באמצעות השירות של החברה שלנו?

על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורך, אנו מספקים את השירותים הבאים:

 • סקירה וסיכום צרכי הלקוח, הדרישות וסדר העדיפויות
 • חיפוש בנק ושירות בהתאם לדרישותיך
 • ליווי של הלקוח על פי הבנק הנבחר, סיוע בעיבוד המסמכים
 • אימות - שמירת קשר עם הלקוח ועם הבנק על מנת לדייק על כל המסמכים הנדרשים לפעולה.
 • מיון - סקירה לזיהוי שירותים בנקאיים נוספים הדורשים תשומת לב.
 • עסקים בינלאומיים / לקוחות עסקיים - חברות סטארט-אפ, חשבונות הבנק עו''ש, תשלומים בינלאומיים, בנקאות באינטרנט או בטלפון, חיסכון, פיקדונות, כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב, ערבויות, מימון סחר, הפקדת כספים והשקעות, הלוואות ומשיכות יתר, משכנתאות, מט"ח, יבוא או יצוא, הנפקת אג"ח, גידור וכו '.

אילו שירותי המט"ח יכולים לספק לך (פורקס ברוקים) מתווכים

ברוקרים מט"ח יכולים להקל על חייך בפעולות המט"ח ולספק תנאי המרה נוחים של מטבע חוץ. בעת בחירת בנק או ברוקר, אתה יכול להשתמש בשירותיהם כדי לבצע העברת כספים למדינה אחרת. כאשר בזמן העברת הכספים לחו"ל, לברוקרים במט"ח ישנם דרך משלהם לחייב את השירות בשיתוף פעולה עם הבנקים.

שירותי ברוקר המט"ח בטיחותי לחלוטין, אתה מקבל את כל הנתונים לגבי המתווך מראש, באפשרותך לבחור כל מתווך מהרשימה אשר חברתנו תספק לך. תוכל להכיר את הפעולות שבוצעו ע''י הברוקר פורקס, המלצות, מחזור של פעולות הפיננסים וכו'.

במקרים רבים, הבנקים מגדירים עמלה גבוה עבור העברות, הם גם לוקחים אחוז כהבדל בין קנייה ומכירה של מטבע. לברוקרים במט"ח יש גם את הזכות לחייב בעמלות עבור עסקאות דומות, אבל בתנאים נוחים יותר עבורך. העלות של כל העברה באמצעות הבנק מתחילה מ- $ 40, השירות של הברוקר יכול להיות הרבה יותר זול בשבילך, החל מ - $ 10 להעברה, כך שתוכל לבצע העברה אחת לחשבון ברוקר ולאחר מכן לבצע מספר העברות מיקרו אל הנמען הסופי.

קודם כל, אתה צריך לפתוח חשבון עם מתווך, זה נעשה בחינם, הפעולה לוקחת יום -יומיים. באמצעות שירותי ה- FX של החברה, ניתן לשלוח כספים לחו"ל בשער מט''ח הנוכחי, או להזמין שער - שמירת שער לעסקאות נוספות. רוב הברוקרים FX יכולים לארגן העברות קבועות בחו"ל, אשר תבוצע בתאריך שתציין.

איך זה עובד?

 • אחרי מילוי בקשה באתר שלנו, נציג של חברה יצור אתך קשר וישלח טופס למילוי פרטים, לאחר שאתה שולח בחזרה את כל רשימת המסמכים הדרושים נשמור לך על פעולות נוספות.
 • אנו רושמים בשבילך את הברוקר FX וממלאים טופס שעליך לחתום עליו, כמו גם לספק עותק של הדרכון שלך ואת ההוכחה של הכתובת שלך (עותקים של מסמכים). עבור חברות, נדרשים כל המסמכים הנ"ל, תיעוד אישי של הנהלה, תקנון של החברה ותמצית מהבנק.
 • הברוקר פותח חשבון משנה נפרד (חברת תיווך עם מספר זיהוי ייחודי, אשר יש לציין בהערת העברה) בשבילך בבנק ומספק פרטים ליכולת לשלוח ולקבל כספים.
 • חברת פורקס מספקת לך ברוקר אשר יעקוב אחר ההוראות שלך וייעץ על תעריפים
 • כדי לבצע עסקה באמצעות מתווך תצטרך להירשם ולשלוח את הכספים לחשבון שלך עם הברוקר FX, ואז לקבל את המטבע לאחר המרות ולבצע את העברת הכספים אל הנמען.

דוגמה לעבודה עם ברוקרים:

לדוגמה, יש לך 1000 יורו אשר אתה צריך להמיר לדולרים. צור קשר עם ברוקרים ושמור שער המרה או הזמן סכום Online, ולאחר מכן תעביר 1000 יורו מחשבון הבנק שלך לחשבון FX שלך. הברוקר ממיר את המטבע שלך לדולר ארה"ב בשיעור מוסכם ומיד מעביר את הכספים בחזרה לחשבון שלך או לחשבון מוטב.

אם אתה צריך לקבל כספים באמצעות השירות מברוקר צד שלישי, עליכם לפנות לברוקר, שמירת שער חליפין, ליידע את השולח של הפרטים להעברה ולהודיע לברוקר על הכוונות העתידיות שלך.

איזה סוג של מטבע מתאים לחברת ברוקר FX

זה תלוי בצרכים האישיים שלך ועלינו לבחון את הדרישות והנסיבות שלך, נשמח לספק לך מידע על אפשרויות זמינות המאפשרות לך להשוות ולעשות בחירה מושכלת. אנו יכולים להבין מה הבנק שלך יגבה ולנתח שערי המרה ועמלות (ברוקר מקבל העברות Swift במטבע שונה, עלות משלוח המחאה בבנק), להשוות הצעת חברות להעברת כספים ואת ברוקרים במט"ח על בסיס של סכום הכולל של מטבע חוץ.

בדוק מראש אם המשרד שלך מוסמך לבצע פעולות כאלה על בסיס קבוע ואילו מטבעות זמינים להעברה בחו"ל.

סוגי הסכמים עם ברוקרים:

העברות קבועות - אם אתה צריך להעביר כספים לחו"ל על בסיס קבוע, סוג זה של החוזה יכול להיות קצת יותר מסובך, אבל נוח. בבנק שלך זה יכול לקחת יותר מדי זמן, שער לקניה מט"ח יכול להיות גבוהה, או שזה קורה לפעמים כי השולח שוכח להעביר כסף בזמן. דרכנו נעשות זאת אוטומטית מדי חודש בתאריך שאתה תבחר ונגבה עמלות מינימאליות מהח-ן הברוקר שלך.

חוזים כפויים - לפעמים השער החליפין הנוכחי הוא טוב מדי ואתה לא רוצה לפספס את זה, ואין צורך לבצע העברת כספים עכשיו. ניתן ליצור קשר עם הברוקרים ולשמור את שער המרה עם פיצוי קטן לסטייה של שיעור זה .

העברה מוגבלת - הוא הסוג הפופולרי ביותר של העברות. אתה פונה לברוקר לצורך שמירת שער חליפין ולאחר מכן מבצע העברה. עם קבלת האמצעים ברוקר ממיר ומעביר את הכספים לחשבונך.

הערכת שער הדולר באמצעות מתווך - אתה יכול ליצור קשר עם הברוקר שלך להודיע על סכום ההמרה הרצוי, הברוקר יעקוב אחר שיעור מקובל ביותר עבורך וימליץ לבצע את הפעולה בזמן הנכון.

בטחונות:

כל הברוקרים מוסדרים על ידי משרד האתיקה בעסקים במגזר הפיננסי (רשות והתנהלות פיננסית, או FCA) - היורש של ה- FSA (Financial Services Authority), שירות זה כבר זמן רב היה הרגולטור היחיד בבריטניה בתחום שירותים פיננסיים.

FCA מווסתת את מתווכי המט"ח ומטפלת בהגנה על הצרכן והמשקיעים, ומבטיחה את יציבותה של התעשייה הפיננסית הבריטית ותומכת בתחרות בין ספקי השירותים. כדי להשיג מטרות אלה, FCA יש את הסמכות ליצור כללים, לנהל חקירות וליישם חוקים.

אם הברוקר, עם תקן FCA, פושט רגל, הלקוחות שלו יכולים לסמוך על תוכנית פיצויים בשירותים פיננסיים (FSCS). סוחרי מט"ח מקבל 100% מ30,000 $ הראשונים+ 90% מ 20,000 הבאים. אבל הסכום הכולל לא יעלה על 50,000.

אתה יכול לבדוק את הברוקר באתר הרשמי של FCA

צור קשר עם החברה

הודעה חשובה: לקוח יקר, אנו נאלצים להודיע לך כי החל מתאריך: 01.03.19 החברה שלנו מפסיקה פעילות לאלתר